analityk finansowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra szpak+48 605408801
numer referencyjny
/176/02/2021/AS - 68041

opis stanowiska

Dla naszego Klienta - filmy z branży filmowej - poszukujemy analityka finansowego z min 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę Multisport
  • pracę zdalną na czas pandemii
  • biuro na Pradze Południe

zadania

  • przygotowanie danych do tygodniowego raportowania sprzedaży – APS lub inny podobny format, i miesięcznego – P&L.
  • przygotowywanie pakietu raportów dotyczących wyników sprzedaży oraz ich prezentacja na zebraniach zarządu.
  • raportowanie Sell-out (Sell-Off) w oparciu o dane otrzymywane od kontrahentów z ich systemów sprzedaży (również negocjowanie i pozyskiwanie danych) – co tydzień
  • wyliczanie wskazanych przez przełożonego opłat licencyjnych na podstawie kontraktu i raportów sprzedaży,
  • zgłaszanie do uzgodnienia formalnych kwestii nie wynikających wprost z kontraktu z licencjodawcą osobom odpowiedzialnym za korespondencję lub bezpośrednio do licencjodawców, przygotowywanie raportów przeglądowych.
  • przygotowanie rozliczeń licencyjnych i raportów sprzedaży do weryfikacji przez przełożonego oraz obsługa rozrachunków z wskazanymi licencjodawcami (zestawienia faktur, płatności, raportów)
  • obsługa obiegu wybranych dokumentów w biurze
  • analiza księgowań i sald wskazanych kont rozrachunkowych
  • analiza księgowań i sald wskazanych kont rozliczeniowych
  • analiza księgowań i sald wskazanych kont kosztowych
  • przygotowywanie i aktualizacja raportów P&A oraz P&L wg opracowanych wzorów
  • przygotowywanie danych z księgowości do aktualizacji raportów kosztowych
  • aktualizowanie słowników wewnętrznych towarów
  • kompleksowa obsługa procesu tworzenia, aktualizacji i wykonania budżetu projektów oraz całej firmy,
  • kalkulacja kluczowych rezerw do budżetu oraz zamykanych okresów finansowych,
  • podstawowa analiza poprawności księgowań kosztów na wskazanych kontach – zarządzanie i udział w procesie.
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym. Pozyskiwanie danych i przygotowywanie informacji oraz księgowań kosztów w ramach projektów.
  • raporty na potrzeby sprawozdawczości zewnętrznej do NBP, PISF, ZPAV
  • realizacja innych bieżących poleceń przełożonego

oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku analityka finansowego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego w obszarze finansów, rachunkowości, ekonomii
  • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • proaktywnego podejścia do obowiązków
  • mile widziana znajomość programu enova365