analityk hd, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika łukaszewicz+48 +665 201 601
numer referencyjny
/460/06/2020/WŁ - 64289

opis stanowiska

Dla lidera w branży ubezpieczeniowej, największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie środkowo- wschodniej aktualnie poszukuję  Analityka HD, który ma doświadczenie w zakresie specyfikacji wymagań dla systemów HD/BI

oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • dostęp do platformy benefitowej
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach

zadania

  • Zdefiniowanie wymagań systemowych dla systemów HD/BI,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu wytwórczego podczas implementacji zdefiniowanych wymagań systemowych dla systemów HD/BI,
  • Udział w testach akceptacyjnych zaimplementowanych wymagań systemowych dla systemów HD/BI,
  • Analizę potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie zapotrzebowań zgłaszanych do Hurtowni, Danych, współpracę przy tworzeniu modelu informacyjnego produktu,
  • Opracowanie zakresu informacyjnego interfejsów Hurtowni Danych,
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej.

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, ubezpieczeń, ekonometrii, ekonomii lub matematyki,
  • Min. 1-letniego doświadczenia w zakresie specyfikacji wymagań dla systemów HD/BI ,
  • Rocznego doświadczenia w zakresie projektowania przypadków i scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów,
  • Znajomość SQL,
  • Znajomości technologii i narzędzi z portfolio firmy SAS Institute – mile widziane,
  • Znajomość metody zwinnych np. SCRUM – mile widziane,
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy,
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.