analityk hr, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 tel. 697 581 378
numer referencyjny
/96/05/2019/AŁ - 58288

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie! Jeśli jesteś pasjonatem liczb, uwielbiasz prace z Excelem i chcesz rozwijać się w obszarze analiz - aplikuj! Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej samoloty, poszukujemy analityka HR.

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczanie grupowe, kartę Multisport
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • realny wpływ na kształtowanie polityki kadrowo - płacowej

zadania

  • wsparcie przy opracowywaniu polityki wynagradzania i benefitów
  • wsparcie w realizacji działań w zakresie tworzenia planów wynagrodzeń, budżetów oraz prognoz
  • analiza kosztów i struktury wynagrodzeń oraz efektywności systemów premiowych
  • raportowanie do Zarządu ustalonych wskaźników oraz udzielanie informacji w zakresie stosowanych systemów wynagrodzeń i benefitów
  • aktywna współpraca przy wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie HR (np. automatyzacja przy tworzeniu raportów, udział w projekcie outsourcingu kadrowo-płacowego)

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
  • około 2 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • umiejętności analitycznych
  • mile widziane doświadczenie w obszarze HR