analityk instrumentów pochodnych i rynków kapitałowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
9,500 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/30/08/2018/JS - 53065

opis stanowiska

Dołącz do globalnego banku inwestycyjnego z oddziałem w Warszawie! Jeżeli posiadasz doświadczenie i pasję do rynków kapitałowych, znasz międzynarodowe standardy rachunkowości oraz wiesz dokładnie jak działają instrumenty pochodne, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj jeszcze dziś :)

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - po trzymiesięcznym okresie próbnym, podpisujesz umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • elastyczne godziny - pracujesz przez 8 godzin dziennie rozpoczynając swój dzień między godz. 9:00 a 10:00
  • atrakcyjny pakiet benefitów, na który składa się m.in. pełna prywatna opieka medyczna dla ciebie i twoich bliskich (wraz z pakietem stomatologicznym), ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kursy językowe, szkolenia, zniżki gastronomiczne i zakupowe, e-bilety i e-vouchery na eventy kulturowe
  • kartę lunchową
  • dofinansowanie do certyfikatów ACCA lub CIMA
  • wynagrodzenie 6 500 zł (Junior) i 8 000 zł (Specialist) brutto
  • rozwój w jednym z najbardziej znanych globalnych banków inwestycyjnych wśród wysokiej klasy profesjonalistów
  • do dyspozycji w biurze chillout i relax roomy (konsole, gry, ping-pong i wiele innych)

zadania

  • zajmiesz się przeglądaniem, kwestionowaniem i opracowywaniem metodologii kontroli bilansu, m.in. w celu optymalizacji
  • będziesz odpowiedzialny za sprawdzanie bilansu, w tym poprawek według IAS32 i IFRS9
  • twoja praca będzie oscylowała wokół dużych zbiorów danych oraz świata finansów - instrumenty strukturyzowane, obligacje oraz repo
  • będziesz m.in. dbał o utrzymywanie kontaktów z partnerami biznesowymi w Londynie
  • będziesz odpowiedzialny za prowadzenie dziennych i miesięcznych kontroli oraz analiz wyciągów z bilansu
  • dzięki specyfice zespołu twoje obowiązki nie będą monotonne

oczekujemy

  • doświadczenia w instytucjach finansowych
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Ekonomia, Finanse)
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • wysokich umiejętności analitycznych - MS Excel, MS Access
  • profesjonalnej wiedzy z zakresu rynków kapitałowych i produktów (obligacje, produkty strukturyzowane, etc.)
  • wiedzy i doświadczenia z zakresu sprawozdawczości finansowej, w tym IFRS