analityk kredytowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

olga lekh+48 697 170 376
numer referencyjny
/379/01/2019/OL - 56160

opis stanowiska

Masz doświadczenie w instytucji finansowej w dziale analiz kredytowych? Chcesz dalej rozwijać się w tym kierunku? Posługujesz się biegle językiem angielskim i jesteś otwarty na podróże służbowe?

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem i aplikowania!

oferujemy

  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • zagraniczne podróże służbowe
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • udział w ciekawych projektach i inicjatywach
  • możliwość zbudowania własnego zespołu

zadania

  • udział w tworzeniu nowej jednostki w Departamencie Ryzyka Kredytowego
  • tworzenie polityki kredytowej
  • prowadzenie szkoleń w innych oddziałach spółki, w tym oddziałach zagranicznych
  • udział w tworzeniu narzędzi i raportów
  • udział w usprawnianiu procesu analizy kredytowej

oczekujemy

  • min. 2-letnie doświadczenie w analizie ryzyka kredytowego
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • otwartość na podróże służbowe
  • inicjatywa, chęć dzielenia się wiedzą, aktywne poszukiwanie rozwiązań
  • komunikatywność i otwartość na zmiany!