analityk w dziale zakupów, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena lenard+48 505098922
numer referencyjny
/133/03/2019/ML - 57173

opis stanowiska

Masz doświadczenie w dziale zakupów? Chcesz rozwijać się w analizie ofert? Znasz bardzo dobrze język angielski?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie - daj sobie szansę i aplikuj!

oferujemy

  • umowa o pracę - zatrudnienie na okres 6 miesięcy,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • szereg benefitów (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej)

zadania

  • reprezentowanie działu zakupów w regionalnym zespole ofert
  • przygotowywanie ofert dla klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia
  • wycena listy materiałów przesłanych z regionu do niebieskiej księgi (BB) w oparciu o zatwierdzone informacje o wycenach i szacunkach
  • dbanie o to, aby strategie pozyskiwania oszczędności były wdrażane w ofertach oraz zarządzaniu ryzykiem i szansą w odniesieniu do kosztu materiału
  • nadzór nad przekazaniem projektu z fazy licytacji i wsparcie wykonania (koszty, wolne przepływy pieniężne, MEP, jakość, OTD itp. w połączeniu z zarządzaniem projektami i finansami)

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub analizy biznesowej,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • zaangażowania, skrupulatności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • zainteresowania podjęciem pracy na okres 6 miesięcy