analityk, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata przywitowska+48 605333438
numer referencyjny
/448/11/2018/BP - 55282

opis stanowiska

Procter&Gamble to jedna z największych firm działających w branży FMCG, również dzięki współpracy z Agencją Randstad znajduje najlepszych kandydatów do wielu rozwojowych projektów rekrutacyjnych. Dołącz do szeregów naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w działach administracyjnych, HRowych, logistycznych i finansowych.

Poszukujemy osób, które świetnie komunikują się w języku angielskim oraz bardzo dobrze obsługują program Excel.

Jeśli nie boisz się wyzwań, nie czekaj i aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zdobycie niezapomnianych doświadczeń zawodowych
  • pracę w pełnym etacie
  • korzystne warunki zatrudnienia, to nie jest żart!
  • pakiet medyczny to już podstawa, a my wychodzimy o krok dalej: dostaniesz dostęp do całej platformy benefitowej; poznaj plusy pracy dla Randstad

zadania

  • przygotowywanie odpowiednich zakresów produktów do baz danych
  • pomoc w automatyzacji zarządzania danymi
  • weryfikacja poprawności danych
  • ścisła współpraca ze sprzedawcami
  • przygotowywanie instrukcji oraz dokumentacji na temat zestawu danych

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego - poziom zaawansowany - warunek konieczny
  • doskonałej obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • doskonałej organizacji pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w pracy z zarządzaniu dużą ilością danych
  • otwartości i inicjatywy
  • gotowości do wykonywania zadań analitycznych w krótkim czasie