analityk, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina kielan+48 +48 501 310 814
numer referencyjny
/618/02/2019/PK - 57054

opis stanowiska

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • biuro w dogodnej lokalizacji

zadania

  • Codzienną współpracę z Klientem wewnętrznym w zakresie analizy wymagań.
  • Weryfikację potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie.
  • Współudział w opracowaniu koncepcji biznesowej.
  • Sporządzanie specyfikacji wymagań.
  • Szacowanie pracochłonności prac związanych z realizacją proponowanych rozwiązań.
  • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania.
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania.
  • Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji analitycznej systemów.
  • Analizę błędów aplikacji i weryfikację napraw pod kątem zgodności z procesami biznesowymi.

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub kierunki pokrewne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiza systemowa i biznesowa)
  • Umiejętność modelowania danych
  • Znajomość SQL oraz narzędzia Enterprise Architect
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych