analyst, client processing, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela wołyńska+48 697240229
numer referencyjny
/126/04/2019/IW - 57746

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w branży finansowej?

Poszukujesz pracy pełnej wyzwań z możliwościami rozwoju?

Znasz język angielski na poziomie B2/C1?

Jeżeli tak ta oferta jest własnie dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 do 23:00 lub od 13:00 do 21:00 w biurze zlokalizowanym w centrum Wrocławia;
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym;
  • możliwość rozwoju;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

zadania

  • obsługa międzynarodowych kontrahentów;
  • analiza wyników oraz raportowanie;
  • ulepszanie oraz automatyzacja systemów transakcji;
  • nadzór oraz koordynacja procesów inwestycyjnych.

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w sektorze finansowym;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
  • zainteresowania rynkami finansowymi oraz motywacja do rozwoju w branży finansowej;
  • mile widziane doświadczenia w weryfikacji procesów inwestycyjnych lub procesów bankowych;