ankieter/ka, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

izabela wołyńska+48 697240229
numer referencyjny
/381/04/2019/IW - 57993

opis stanowiska

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem dostosowanym do Twojej dyspozycyjności?

Interesuje Cię praca blisko w pobliżu Pasażu Grunwaldzkiego?

Zostań Ankieterem!

oferujemy

  • umowę zlecenie;
  • stawkę wynagrodzenia 15 zł brutto/h;
  • termin zlecenia: 06.05.2019 do 22.05.2019;
  • grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności, ustalany z tygodnia na tydzień - grafik ustalasz z tygodnia na tydzień!
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach między 08:00 do 16:00 - możliwe rozszerzenie godzin w jakich będzie można podjąć się zlecenia;
  • pracę w dogodnej lokalizacji w okolicach Pasażu Grunwaldzkiego.

zadania

  • przeprowadzanie telefonicznych ankiet związanych z badaniem opinii publicznej ;
  • tematyka badania to zwyczaje polaków na wakacjach.

oczekujemy

  • chęci i motywacji do podjęcia zlecenia
  • dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu w wybranych godzinach