ap accountant, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

angelika nowakowska+48 667501552
numer referencyjny
/542/05/2019/KO - 58810

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w dziale księgowości AP lub AR oraz znasz bardzo dobrze język angielski? Aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazne środowisko pracy oraz rozwiniętą kulturę organizacyjną
  • możliwość awansu w strukturach firmy

zadania

  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu)
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • zamykanie miesiąca

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w dziale księgowości AP lub AR (warunek konieczny)
  • znajomości systemu SAP
  • skrupulatności, umiejętności realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów