ap team leader, jaktorów

lokalizacja
jaktorów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/656/04/2021/MD - 69858

opis stanowiska

jeśli zdobyłeś już około 5 lat doświadczenia w księgowości, szczególnie bliski jest Ci obszar zobowiązań i chcesz się sprawdzić w nowej roli menadżerskiej w organizacji, zaaplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonus roczny
  • wsparcie Głównego/ej Księgowego/ej
  • opieka medyczna z pakietem stomatologicznym
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do urlopu i szkoleń

zadania

•zarządzanie zespołem księgowym (do 5 osób): delegowanie zadań, motywowanie i coaching, monitorowanie pracy zespołu

•zapewnienie ciągłego doskonalenia procesów i procedur AP

•codzienne zarządzanie procesami operacyjnymi zgodnie ze standardami i politykami biznesowych i finansowych

•monitorowanie, interpretacja i raportowanie kluczowych wskaźników wydajności zespołu (KPI)

•wspieranie wymagań audytu wewnętrznego i zewnętrznego w odniesieniu do procesów AP

•współpraca z różnymi działami w celu zwiększenia wydajności operacyjnej

oczekujemy

•znajomości standardów rachunkowości, przepisów prawnych i podatkowych szczególnie zrozumienie procesu AP oraz wszystkich JSOX i kontroli zgodności

•praktycznej znajomość pakietu Microsoft Office

•dobrej znajomość biznesu, w tym znajomości przepisów i procedur

•umiejętności zarządzania zespołem, delegowania zadań

•terminowości, dokładności, zorientowania na cel