ar accountant with english, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

patrycja sejwa+48 697 372 897
numer referencyjny
/459/10/2018/PS - 54646

opis stanowiska

Chcesz pracować w międzynarodowej, prestiżowej firmie zlokalizowanej w Warszawie? Masz doświadczenie w księgowości i jesteś gotowy/-a na nowe wyzwania? Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwości rozwoju
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • ubezpieczenie na życie, abonament medyczny,

zadania

  • księgowanie płatności
  • prowadzenie kontroli procesów
  • identyfikacja usprawnień i standaryzacji procesów.
  • przetwarzanie not kredytowych
  • procesowanie transakcji DD, BOE, RIBA/RID;
  • badanie płatności i zapewnienie ich właściwego rozliczenia;
  • budowanie relacji z kluczowymi interesariuszami;
  • rozwiązywanie problemów dotyczących zaległych płatności

oczekujemy

  • 0-2 lata doświadczenia w obszarze księgowości w strukturach SSC
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programu SAP lub innego systemu ERP