ar accountant z językiem włoskim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

natalia wodarczyk+48 661306806
numer referencyjny
/552/10/2018/NW - 54707

opis stanowiska

Jeśli jesteś specjalistą z obszaru AR, biegle posługujesz się językiem angielskim oraz włoskimi chcesz pracować w wewnętrznych strukturach międzynarodowej firmy zapraszam do aplikowania :)

oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań zawodowych pracę w międzynarodowym, przyjaznym środowisku;
  • umowę do 2020 r z możliwością przedłużenia;
  • przyjazną atmosferę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( uzależnione od doświadczenia) oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę sportową );
  • szkolenia językowe oraz merytoryczne.

zadania

  • kontrola i rejestracja płatności przychodzących;
  • kontrola poziomu należności;
  • kontakty z klientami dotyczące płatności, przesyłanie monitów;
  • współpraca z działem obsługi klienta;
  • usprawnianie procesów zarządzania wierzytelnościami;
  • uzgadnianie sald inter-company;

oczekujemy

  • doświadczenie w księgowości ( min. rok)
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz włoskiego ( min. B2)
  •  znajomość SAPa
  •  zdolności analityczne
  •  samodzielność w pracy