ar accountant, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/520/03/2018/ŻM - 50548

opis stanowiska

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, współpracować z krajami europejskimi i rozwijać się w dziedzinie księgowości? Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • benefity: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna wraz z opieką dentystyczną, stołówka, karta Multisport, bilety do kina, bonusy świąteczne, kursy językowe i inne
  • szkolenia i możliwości rozwoju
  • program rekomendacji Połącz przyjaciela
  • praca na jedną zmianę
  • umowa o pracę
  • system poleceń

zadania

  • terminowe i dokładne księgowanie wyciągów bankowych i aplikacji gotówkowych
  • przetwarzanie poleceń zapłaty, weksli i uzgadnianie kont KG,
  • badanie i rozwiązywanie rozbieżności w płatnościach
  • monitorowanie niewykorzystanych środków pieniężnych
  • przetwarzanie zleceń od zespołu ds. Kredytów i windykacji (sporządzanie raportów)
  • współpraca z innymi działami
  • monity
  • działania zgodne z procedurami

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse, ekonomia lub równoważny)
  • doświadczenie w SSC/BPO mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka hiszpańskiego (ale niekonieczna)
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • komunikatywność
  • umiejętność samodzielnej pracy i pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy z SAP i znajomość innych systemów ERP będzie dodatkowym atutem