ar with italian, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata krasnodębska+48 695952855
numer referencyjny
/563/11/2018/MK - 55405

opis stanowiska

poszukiwany pracownik do działu AR, który posługuje się językiem włoskim i angielskim

oferujemy

·        Ciekawą, pełną wyzwań zawodowych pracę w międzynarodowym środowisku

·        Przyjazną atmosferę pracy

·        Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multisport, karty świąteczne, program Kultura, Esselte Running Team)

·        Szkolenia językowe oraz merytoryczne

zadania

·        Kontrola i rejestracja płatności przychodzących

·        Kontrola poziomu należności

·        Kontakty z klientami dotyczące płatności, przesyłanie monitów

·        Ścisła współpraca z działem obsługi klienta

·        Usprawnianie procesów zarządzania wierzytelnościami

·        Uzgadnianie sald inter-company

oczekujemy

·        Min. 1 rok doświadczenia w dziale AR lub w wewnętrznym dziale księgowości

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego

·        Znajomość MS Office oraz systemu SAP

·        Samodzielność i odpowiedzialność

·        Rozwinięte zdolności analityczne i dbałość o szczegóły

·        Umiejętność pracy w zespole