architekt, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika wylenżek+48 697170267
numer referencyjny
/177/04/2021/WW - 69401

opis stanowiska

Specjalizujesz się w prowadzeniu projektów od momentu koncepcji po projekt wykonawczy? Posiadasz znajomość uprawnień budowlanych i administracyjnych, a AutoCad nie jest Ci obcy? Świetnie!

Zapraszamy po więcej informacji w temacie prowadzonego projektu rekrutacyjnego na stanowisko architekta.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • współpraca w formie B2B
  • pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy i medyczny, paczki świąteczne)
  • dofinansowanie do nauki języków
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • udział w konferencjach i spotkaniach branżowych

zadania

  • prowadzenie procesu projektowego od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz bieżące rozwiązywanie problemów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie analizy dokumentacji technicznej oraz przygotowywania ofert
  • udział w spotkaniach z inwestorem oraz w koordynacyjnych spotkaniach projektowych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego na kierunku Architektura i Urbanistyka
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 4 lata)
  • praktycznej znajomości prawa budowlanego i administracyjnego oraz warunków technicznych i norm
  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności architektonicznej
  • znajomości dostępnych na rynku materiałów budowlanych i technologii
  • dobrej organizacji pracy i wysokiej samodzielności
  • biegłej znajomości oprogramowania wspomagającego projektowanie: AutoCad, SketchUp
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • odpowiedzialności i dbałości o jakość wykonywanych zadań
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia