ariba enablement specialist, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina klimkiewicz-czajkowska+48 667410061
numer referencyjny
/208/09/2020/PK - 65491

opis stanowiska

Dla Naszego Klienta międzynarodowego producenta wysokiej klasy biżuterii, posiadającego swoje centrum usług wspólnych w Gdańsku. Poszukujemy wysokiej klasy specjalisty (k/m), odpowiedzialnego za implementację dostawców w systemie SAP Ariba. Osoba ta będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z działem zakupów, działem wsparcia SAP Ariba i zespołem Global Master Data, który będzie kierował konfiguracją i utrzymaniem dostawców w systemie Ariba.

Jeżeli posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów (ew. księgowym) w systemie SAP Ariba – Ciebie szukamy !

Jeżeli dodatkowo brałeś udział we wdrażaniu systemu SAP Ariba – jesteś Naszym idealnym Kandydatem !

Lokalizacja pracy Gdańsk.

Do końca roku 2020, możliwość pracy całkowicie zdalnej. W przypadku osób spoza Gdańska oferujemy bardzo atrakcyjny pakiet relokacyjny dla całej rodziny.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UoP
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • ciekawą treść pracy
  • zaangażowany zespół
  • wewnętrzne konkursy z nagrodami pieniężnymi
  • docenienie zaangażowania
  • bogaty pakiet benefitów (m.in.opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie, My benefit, zniżki na lunch)
  • zniżki na produkty firmy
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • możliwość pracy zdalnej
  • bogaty pakiet relokacyjny dla osób spoza Gdańska

zadania

  • projektowanie, dostosowywanie i prowadzenie faz planowania wdrażania systemu SAP Ariba dla dostawców, aby umożliwić obecnym dostawcom elektroniczną wymianę dokumentów w Ariba Network
  • ścisła współpraca z ekspertami SAP Ariba Enablement
  • wspieranie wdrażania istniejących i nowych dostawców w Ariba Network
  • wspieranie nowych i istniejących dostawców w kwestiach wymiany dokumentów i zapytaniach
  • monitorowanie wdrażania dostawców w ścisłej zgodzie z działem zaopatrzenia
  • tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy na temat globalnych wymagań dotyczących elektronicznej wymiany dokumentów i monitorowania zmian w prawodawstwie
  • wspieranie włączania dostawców na platformach alternatywnych dla sieci Ariba

oczekujemy

  • minimum 2-letniego doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub rozliczeń
  • doświadczenie w podobnej roli byłoby dużym plusem (implementacja systemu Ariba)
  • znajomości systemu zamówień SAP Ariba (obligatoryjne)
  • dynamizmu i skutecznej komunikacji
  • zdolności do budowania i utrzymywania relacji na każdym poziomie organizacji
  • silnego zorientowanie na obsługę klienta i umiejętności budowania relacji
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • biegłej znajomości języka angielskiego, niemiecki jako dodatkowy atut