assurance & control expert, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
13,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

jolanta szyperska+48 691 691 099
numer referencyjny
/286/11/2018/JS - 55124

opis stanowiska

Jeżeli jesteś profesjonalistą i mentorem z obszaru instytucji finansowych (banki, ubezpieczenia, audyt, etc.), posługujesz się biegle językiem angielskim, dołącz do działu Ryzyka i Kontroli w globalnym banku inwestycyjnym z oddziałem w Warszawie! Struktura obecnie liczy 17 pracowników i rozbita jest na dwa zespoły - część audytowo-kontrolną oraz część związaną z ryzykiem dotyczącym procesów.

Dzięki twojej wiedzy i zaangażowaniu będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w procesie tranzycji z Londynu do Warszawy, by następnie ustandaryzować i zoptymalizować procesy zgodnie ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - po 3 miesiącach okresu próbnego podpisywana jest umowa o pracę na czas nieokreślony
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • konkurencyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna wraz z usługami stomatologicznymi dla ciebie i twoich bliskich, ubezpieczenie na życie, kursy językowe, szkolenia, karta sportowa, zniżki związane z zakupami i rozrywkami, etc.)
  • kartę lunchową
  • wsparcie w uzyskaniu certyfikatów ACCA lum CIMA
  • home office
  • wynagrodzenie do 13 000 zł brutto

zadania

  • jako Controls Assurance Expert będziesz pracował w części audytowo-kontrolnej struktury
  • staniesz się mentorem i wsparciem dla pozostałych członków zespołu
  • będziesz miał możliwość czynnego udziału w tranzycji (z możliwością krótkiego wyjazdu do Londynu) i standaryzacji procesów kontrolnych
  • zajmiesz się wsparciem i analizami związanymi z optymalizacją procesów, możesz również inicjować pomysły dotyczące takich zadań
  • będziesz współpracował z innymi działami, m.in. Middle Office czy Treasury
  • rozwiniesz budowanie właściwych funkcji działań kontrolnych
  • zapewnisz poprawne mechanizmy identyfikacji, raportowania, zarządzania i ograniczania ryzyka
  • zajmiesz się kontrolą zmian regulacyjnych
  • będziesz prowadził sprawozdawczość w zakresie wyników testów kontrolnych SOX

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w obszarze controllingu lub audytu wewnętrznego, analizy finansowej czy też analizy danych pod kątem controllingu powyżej 4-5 lat
  • zaawansowanej znajomości MS Excel
  • silnych umiejętności analitycznych
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • znajomości i/lub doświadczenia na temat struktury banków inwestycyjnych oraz ich produktów