assurance specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kościńska+48 +48 697 800 764
numer referencyjny
/309/04/2019/PK - 57925

opis stanowiska

Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim? Masz pierwsze doświadczenie na przykład na recepcji hotelowej? To praca idealna dla Ciebie!

Dla naszego klienta specjalizującego się w sprzęcie komputerowym, poszukujemy osoby na stanowisko Assurance Specialist w Łodzi.

oferujemy

  • umowa o pracę, na okres roku (bez okresu próbnego)
  • praca w godzinach biurowych
  • atrakcyjna lokalizacja przy PKP Łódź Fabryczna

zadania

  • podstawowe prace administracyjne
  • wspierani akcji przed i po sprzedażowych
  • wspieranie managera w działaniach organizacyjnych oraz tworzenie podstawowych raportów

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • pierwsze doświadczenie w administracji biurowej, dużym plusem będzie doświadczenie w recepcji hotelowej.
  • znajmość Excel będzie dodatkowym atutem