asystent / asystentka projektu (pmo junior), piaseczno

lokalizacja
piaseczno, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia stec+48 697207448
numer referencyjny
/307/11/2020/NS - 66668

opis stanowiska

Czy chcesz pracować w Centrali jednej z najbardziej rozpoznawalnej marki na świecie? Jeśli posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office oraz komunikujesz się w języku angielskim oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności , zapraszamy do aplikowania na to ogłoszenie.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (długofalowa współpraca),
  • praca w pełny wymiarze etatu (w ramach godzin 08:00-16:00/09:00-17:00 pon- pt) w Piasecznie,
  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

zadania

  • porządkowanie dokumentacji projektu,
  • pilnowanie dostępu do dysków,
  • organizacja spotkań, szukanie odpowiednich terminów,
  • prowadzenie notatek i sprawozdań ze spotkań,
  • pilnowanie terminów dodawanie lub przyjmowanie informacji pomiędzy Węgrami a Klientem,
  • praca w Aribie, pisanie zamówień, kontrola zamówień i dostawców.

oczekujemy

  • wymagana biegła znajomość języka angielskiego (min B2),
  • znajomość Excela (min. tabele przestawne, wyszukaj poziomo/pionowo),
  • dokładności i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności ustalania priorytetów.