asystent / asystentka, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja państwowa, Polityka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/486/09/2020/AŁ - 65753

opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynawowej firmy z obszaru energii odnawialnej poszukujemy asystenta biura. Jeśli jesteś studentem lub niedawno skończyłeś studia, to praca idealna dla Ciebie.

oferujemy

  • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin (nie mniej niż 0,5 etatu)
  • Kartę medyczną oraz sportową
  • Bardzo elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju oraz nauki profesjonalnej obsługi administracyjnej
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (Metro Politechnika)

zadania

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą (wysyłka korespondencji, odbiór z poczty), prowadzenie rejestru
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (skanowanie korespondencji, wysyłka do odpowiednich osób)
  • Prowadzenie kalendarza spotkań (sale konferencyjne), obsługa spotkań w biurze firmy
  • Dbanie o zaopatrzeniem biura (art. biurowe, spożywcze, ciastka na spotkania, środki czystości)
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (firma kurierska, sprzątająca)
  • Wsparcie administracyjne pracowników firmy (zamawianie pieczątek, biletów, hoteli, plecaków, wizytówek)
  • wprowadzenie kodów do faktur dla pracowników, zamawianie duplikatów faktur
  • Rejestracja umów, wprowadzanie umów do systemu
  • Wsparcie w redagowaniu artykułów na stronę Intranetową
  • Współpraca z firmą tłumaczeniową, rejestr tłumaczeń
  • Wsparcie przy organizacji imprez, eventów

oczekujemy

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Statusu studenta
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz dokładności
  • Otwartości na prace w dynamicznej organizacji