asystent / asystentka, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja państwowa, Polityka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/486/09/2020/AŁ - 65753

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z obszaru energetyki, poszukujemy asystenta / asystentki.

Jeśli posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na analogicznym stanowisku - aplikuj.

oferujemy

  • Pracę w ciekawym, międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko pracy

zadania

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą (poczta, kurierzy
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (skanowanie korespondencji, wysyłka do odpowiednich osób)
  • Prowadzenie rejestru korespondencji, rejestru umów
  • Rezerwacja sal konferencyjnych
  • Dbanie o biuro i jego zaopatrzenie
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (firma sprzątająca, ochrona, kurierzy, telefony, tłumaczenia itp.)
  • Wsparcie administracyjne pracowników firmy (sprzęt służbowy, pieczątki, bilety, hotele, wizytówek, organizacja podróży służbowych)
  • Współpraca z księgowością (organizacja faktur, duplikatów)
  • Przygotowanie sal konferencyjnych, obsługa spotkań

oczekujemy

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku (minimum rok)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz dokładności
  • Otwartości na prace w dynamicznej organizacji.