asystent do spraw inwentaryzacji,, gdańsk

kontakt w randstad
kalina kluk - 501 331 944, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
obszar
magazyn
numer referencyjny
/423/08/2018/KK - 53450

opis stanowiska

Lubisz pracę nocną? Chciałbyś zostać asystentem w renomowanej firmie spożywczej? A do tego nie chcesz się przejmować dojazdami do pracy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!

Aktualnie poszukujemy pracownika inwentaryzacji w godzinach wieczornych i nocnych.

oferujemy

  • Umowa o pracę tymczasową, ( z możliwością zatrudnienia na stałe u pracodawcy),
  • pracę w godzinach nocnych, wieczornych,
  • organizację dojazdu do miejsca inwentaryzacji
  • 2.800 brutto plus dodatki,
  • 4 inwentaryzacji w tygodniu,
  • wolne weekendy i wszystkie święta,

zadania

W trakcie przeprowadzania inwentaryzacji:

  • Przygotowanie magazynu oraz sali sprzedaży do inwentaryzacji zgodnie z instrukcją wewnętrzną sklepu,
  • Przeliczanie oraz rejestrowanie przeliczeń towarów w sklepie, (inwentaryzacja całości towaru
  • Obsługa urządzenia do inwentaryzacji
  • Praca w godzinach wieczorno-nocnych.

W przypadku gdy nie ma inwentaryzacji :

Odpracowywanie godzin w sklepie:

  • Pomoc personelowi sklepu w codziennych obowiązkach
  • Rozkładanie towaru na sali sprzedaży wraz z towarem cało paletowym,
  • Wykonywanie prac porządkowych w sklepie,

oczekujemy

  • dyspozycyjności na 4-5 inwentaryzacjach w tygodniu
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków,
  • zapału i chęci do pracy,

Chcesz się dowiedzieć więcej zadzwoń na numer 501 331 944.