asystent do spraw inwentaryzacji, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Inne

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/245/10/2018/KK - 54418

opis stanowiska

Szukasz pracy popołudniami i w nocy? Świetnie! Łatwa, prosta i przyjemna praca czeka na Ciebie.

oferujemy

  • pracę w trybie popołudniowym i nocnym ( 20.00-04.00, czasami może być od 16.00)
  • pełen etat (umowa o pracę tymczasową - ZUS, płatny urlop)
  • 4 - 5 dni pracy w tygodniu
  • wolne weekendy
  • wolne wszystkie święta
  • atrakcyjne wynagrodzenie ==> 2700 brutto podstawy
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych == > zawsze jako setki
  • miesięczny okres rozliczeniowy
  • pakiet korzyści Randstad Plus: prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjne cenie, zniżki do kina i do sklepów

Nie zwlekaj, zaaplikuj!!! Skontaktujemy się z Tobą

zadania

prace inwentaryzacyjne:

  • liczenie towaru
  • skanowanie towaru za pomocą skanera
  • segregowanie towaru w magazynie

prace w sklepie:

  • rozkładaniu towaru na sali sprzedaży
  • utrzymywaniu porządku na sali sprzedaży

oczekujemy

  • książeczki sanepid lub gotowości do jej wyrobienia