asystent ds administracji biurowej, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina laskowska+48 +48 661306909
numer referencyjny
/633/04/2021/PL - 69835

opis stanowiska

Jeśli jesteś skrupulatny, sumienny i praca biurowa sprawia Ci satysfakcję, a ponadto jesteś dyspozycyjny w tygodniu minimum 8 godzin dziennie- zapraszamy!

Dla naszego klienta, lidera agencji rozliczeniowych w Europie środkowej, poszukujemy pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • stawkę 18,30 brutto
  • pracę pomiędzy 8 a 16 od poniedziałku do piątku na terenie biura w Warszawie (m.in. 6h dziennie)
  • nauczenie się pracy w grupie w myśl ‘’team spirit’’
  • rozwój w strukturze organizacji

zadania

  • przygotowywanie dokumentacji
  • wprowadzanie danych do systemu
  • wykonywanie połączeń telefonicznych do klientów w celu weryfikacji poprawności danych

oczekujemy

  • podstawowych umiejętności obsługi pakietu Excel
  • skrupulatności, dokładności
  • dostępności do pracy 40h tygodniowo
  • cierpliwości, pozytywnego nastawienia w stosunku do wykonywanych obowiązków
  • gotowości do podjęcia pracy w pełni na terenie biura