asystent ds. controllingu, tuchola

lokalizacja
tuchola, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja faryno+48 691 691 861
numer referencyjny
/3/01/2019/AF - 55827

opis stanowiska

Znacz język angielski, pasjonują Cię zagadnienia związane z obszarem finansów i chcesz się w nim rozwijać? Właśnie pojawiła się nowa oferta dla Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w rozwijające się firmie, w międzynarodowym środowisku
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • udział w przygotowywaniu miesięcznych i rocznych raportów finansowych
  • przygotowywanie cyklicznych analiz dotyczących kosztów oraz marż
  • sporządzanie analiz ad hoc
  • wsparcie kontrolera finansowego w bieżących obowiązkach
  • proponowanie usprawnień w zakresie wykorzystywanych narzędzi analitycznych
  • praca z systemem Microsoft Dynamics AX

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość / ekonomia)
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1 - warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomość systemu ERP (doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics AX będzie atutem)
  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność i dobra organizacja pracy