asystent ds fakturowania, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/252/03/2020/IP - 63444

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w obszarze księgowości?

Posiadasz już pierwsze doświadczenie w działach księgowych/fakturowania, a może tylko skończyłaś/-eś szkołę na tym kierunku (wystarczy liceum/technikum) i chesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • dogodną lokalizację - około 10 minut pieszo od stacji PKP
  • pracę w godzinach 8:00-16:00
  • wolne weekendy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • pakiet benefitów RANDSTAD PLUS - m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową.

zadania

  • prace pomocnicze w dziale księgowości
  • przygotowanie faktur sprzedażowych
  • archiwizacja dokumentów

oczekujemy

  • minimalne doświadczenie jako pracownik działu fakturowania, księgowości, finansowego
  • znajomość zagadnień związanych z fakturowaniem
  • ukończona szkoła na poziomie minimum liceum profilowanego/technikum ekonomicznego
  • dyspozycyjności
  • motywacji do pracy