asystent ds. handlu, bronisze

kontakt w randstad
piotr kostrzewa - 605131266, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
bronisze, mazowieckie
obszar
transport / spedycja / logistyka
numer referencyjny
/217/07/2018/PK - 52658

opis stanowiska

Dla naszego Klienta lidera z branży FMCG wiodącego importera i dystrybutora warzyw i owoców poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystent ds. handlu

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00
  • wynagrodzenie 3500,00 zł brutto
  • terminowe wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego, ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami
  • planowanie zakupów
  • współpraca z operatorami logistycznymi
  • wprowadzanie oraz procesowanie zamówień do systemu
  • realizacja zamówień i kontrola należności do klientów
  • badanie rynku pod kątem artykułów będących przedmiotem działalności spółki

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w dziale logistyki lub zakupów
  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości programu Excel
  • samodzielność oraz zaangażowanie w realizację zadań