asystent ds. księgowości, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

luiza stańczyk+48 667580072
numer referencyjny
/220/09/2019/LS - 60504

opis stanowiska

Jesteś studentem albo absolwentem kierunku związanego z finansami? Poszukujesz pracy w obszarze księgowości? Chcesz rozwijać się w znanej międzynarodowej firmie? Mamy ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS, naliczany urlop)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • korzystny pakiet benefitów: karta sportowa, pakiet medyczny, zniżki do sklepów online,
  • zdobycie pierwszego doświadczenia w dziale księgowości

zadania

  • sprawdzanie i księgowanie faktur i innych dokumentów,
  • rozliczanie zaliczek pracowniczych,
  • współpraca z innymi działami księgowości,
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
  • pomoc przy zamykaniu miesiąca

oczekujemy

  • wykształcenia w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii (studenci mile widziani)
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • dobrej znajomości programu Excel,
  • dostępności w pełnym wymiarze etatu od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego