asystent ds. obsługi zamówień, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra buda+48 +48 697 744 216
numer referencyjny
/392/09/2019/AB - 60659

opis stanowiska

Znasz dobrze język angielski? A może język słowacki, czeski albo węgierski lub bułgarski jest Twoja mocna stroną. Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie i być częścią ciekawego projektu? Bardzo możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków

zadania

  • sprawdzanie dokumentacji i weryfikacja danych
  • raportowanie wprowadzonych danych przez system CRM/Excel
  • prace administracyjne
  • odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych
  • współpraca z innymi działami firmy
  • odpowiadanie na zapytania pracowników
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • wsparcie w rozwiązywaniu zapytań o dostawy
  • rejestrowanie i monitorowanie kontaktów z klientami w systemach
  • aktywne informowanie klientów o stanie zamówień i dostaw

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2 +
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • pozytywnej energii do pracy :)
  • umiejętności komunikacyjnych