asystent ds zarządzania logistyką, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra pałczyńska+48 669523403
numer referencyjny
/548/04/2021/AP - 69754

opis stanowiska

Jesteś studentem lub absolwentem studiów logistycznych? Szukasz pracy w międzynarodowej firmie z branży FMCG i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w zakresie zarządzania logistyką , a także znasz język angielski i swobodnie korzystasz z MS Excel? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi tak, to nie zwlekaj i aplikuj teraz!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową

zadania

  • wspieranie koordynacji działań transportowych z zakładów do magazynu oraz z magazynu do klientów
  • raportowanie bieżących działań do przełożonego,
  • zarządzanie zwrotami, odmowami dostaw do magazynu,
  • aktualizacja statusów zamówień w systemie,
  • codzienna komunikacja z przewoźnikami
  • analiza danych logistycznych i tworzenie raportów (uruchamianie raportów KPI, śledzenie wydajności, sprawdzanie raportów od dostawców itp.)
  • wsparcie w zarządzaniu roszczeniami
  • wsparcie procesu rozliczeniowego
  • wspieranie innych członków zespołu w ich projektach
  • zarządzanie roszczeniami przychodzącymi

oczekujemy

  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • bardzo dobra znajomość Excela (np. Tabele przestawne, vlookup)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. poziom B2
  • mile widziana osoba w trakcie lub po studiach logistycznych.