asystent działu operacyjnego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

natalia kacprzak+48 501324475
numer referencyjny
/437/10/2018/NK - 54601

opis stanowiska

Pragniesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy biurowej? Szukasz pracy w Administracji w ale nie masz jeszcze doświadczenia? Cechujesz się skrupulatnością i dokładnością? Teraz masz szansę nawiązać współpracę z międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej. Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby do wsparcia działu operacyjnego.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (okres 3 miesięcy)
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia
  • praca w pełny wymiarze etatu (w ramach godzin 09:00-17:00 pon- pt)
  • benefity dodatkowe

zadania

  • Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych na podstawie dokumentów,
  • Koordynacja procesu rejestracji pojazdów,
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych polis,
  • Weryfikacja i rejestracja faktur zakupu oraz kart pojazdu,
  • Archiwizacja dokumentów oraz kart pojazdu,
  • Przygotowanie korespondencji wychodzącej oraz obsługa korespondencji przychodzącej,
  • Inne, zlecone czynności operacyjne.

oczekujemy

  • Skrupulatności i dokładności w wykonywanych działaniach
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji miejsca i czasu pracy