asystent działu prawno - finansowego, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata gońda+48 723 727 492
numer referencyjny
/208/01/2019/AG - 55991

opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się sprzedażą materiałów budowlanych, poszukujemy kandydatów na stanowisko asystenta działu prawno - finansowego.

oferujemy

  • pakiet benefitów - karta OK System i prywatna opieka medyczna
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dogodna lokalizacja - okolice Bonarki

zadania

  • przygotowywanie i archiwizowanie dokumentów dotyczących limitów kredytowych
  • aktualizacja danych rejestrowych na kartotekach klientów
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów wymaganych na potrzeby windykacji
  • księgowanie wyciągu bankowego i rozliczenia na kartotekach klientów

oczekujemy

  • chęci do pracy i zaangażowania
  • mile widziani studenci/absolwenci kierunków finansowych lub prawniczych