asystent działu rozliczeń i fakturowania, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/432/10/2018/IP - 54598

opis stanowiska

Jesteś ciekawy jak wygląda praca u jednego z największych ekspertów z zakresu logistyki przemysłowej? Chciałbyś dołączyć do zespołu, który tworzą zgrani ludzie?

Dla naszego Klienta w Grodzisku Mazowieckim, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

asystent działu rozliczeń i fakturowania

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w godzinach 8-16 - możliwość wprowadzenia elastycznych godzin pracy
  • praca od poniedziałku-piątku
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji

zadania

  • weryfikacja faktur przewoźników
  • pomoc w kompletacji dokumentów do faktur sprzedażowych
  • wyjaśnianie rozbieżności w dokumentacji
  • sporządzanie prostych raportów
  • przygotowanie książek nadawczych oraz przyjmowanie poczty przychodzącej

oczekujemy

  • wykształcenie minimum średnie
  • język angielski - średni - używany wyłącznie do korespondencji mailowej
  • 0,5 - roczne doświadczenie w pracy biurowej, administracyjnej lub obsłudze klienta
  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie program Excel)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • otwartość, umiejętność pracy w grupie, sumienność, dokładność