asystent działu zarządzania danymi, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
7
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata przywitowska+48 605333438
numer referencyjny
55214

opis stanowiska

Niezależnie, czy jesteś studentem niestacjonarnym, absolwentem, czy masz pierwsze profesjonalne doświadczenia za sobą - jeśli lubisz wyzwania i chcesz pracować z najbardziej rozpoznawalnymi markami kosmetyków oraz poszerzać swoje pracowe horyzonty - aplikuj!

oferujemy

  • stałe godziny pracy
  • zdobywanie profesjonalnych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiety benefitowe
  • dostęp do platformy Randstad+ - opieka medyczna, pakiety sportowe, kody rabatowe i wiele innych atrakcji

zadania

  • tworzenie, analiza oraz modyfikacja danych wprowadzonych do wewnętrznego systemu
  • prowadzenie regularnych raportów
  • tworzenie prognoz sprzedaży w oparciu o analizę danych
  • ścisła współpraca z działem łańcucha dostaw
  • wprowadzanie i sprawdzanie poprawności danych
  • zapewnienie jak najwyższego poziomu realizacji zamówień klientów

oczekujemy

  • biegła znajomość języka angielskiego-warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel