asystent/-ka ds. logistyki i zakupów, gąbin

lokalizacja
gąbin, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605307704
numer referencyjny
/231/12/2018/DK - 55664

opis stanowiska

Interesuje Cię rozwój w obszarze logistyki? Poszukujesz stabilnej pracy w firmie z tradycjami od pokoleń ceniącej sobie wiedzę i doświadczenie? To właśnie oferta dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rodzinną i przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w obrębie firmy
  • niezbędne narzędzia do pracy

zadania

  • wsparcie Logistyków w realizacji wysyłek cało pojazdowych oraz drobnicowych
  • wsparcie w planowaniu i realizacji zamówień
  • aktywna współpraca z innymi działami w firmie
  • przygotowanie dokumentów transportowych: zleceń transportowych i kart paletowych
  • wsparcie działu w przygotowywaniu dokumentacji wysyłkowej i fitosanitarnej
  • ewidencja dokumentów w systemie
  • realizacja reklamacji zgodnie z Procedurami

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie, precyzja