asystent /-ka dyrektora ds. finansów / office manager, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Nieruchomości
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/340/04/2019/AŁ - 57971

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – dla naszego klienta, dużej firmy z branży nieruchomości poszukujemy asystenta /asystentki.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie 5500– 6000 PLN brutto
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • wdrożenie na stanowisku
  • wsparcie przełożonego

zadania

  • standardowe czynności asystenckie (prezentacje, rozliczenia)
  • wsparcie administracyjne
  • koordynowanie spotkań
  • rezerwacja biletów lotniczych
  • ​dbanie o prawidłowy obieg dokumentów ​
  • ​zadania ad hoc ​

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • samodzielność, bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • zdolność do pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie
  • systematyczność, inicjatywa własna, aktywna postawa
  • język angielski – dobry / bardzo dobry
  • MS Office