asystent /-ka projektanta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/178/02/2019/AŁ - 56636

opis stanowiska

P​odejmij wyzwanie! Dla naszego klienta - projektantki, stylistki, właścicielki znanego modowego Atelier oraz kilku butików, poszukujemy asystenta / asystentki. ​

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie do 5000 PLN brutto
  • prowizję uzależnioną od wyników finansowych Atelier
  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • profesjonalne i międzynarodowe środowisko pracy
  • bardzo przyjazną, miłą atmosferę pracy

zadania

  • zajmowanie się sprawami administracyjnymi
  • zapewnianie wsparcia na najwyższym poziomie
  • dbanie o wygląd i wystrój atelier
  • przygotowywanie raportów (Excel)
  • zarządzanie kalendarzem przełożonego
  • uczestnictwo w wewnętrznych spotkaniach i wykonywanie powiązanych z nimi zadań
  • koordynacja podróży służbowych, krajowych i zagranicznych
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • zarządzanie korespondencją, ofertami
  • przygotowanie prezentacji
  • wykonywanie innych zadań ad hoc

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • niezależności i samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • zaangażowania oraz chęci do pracy
  • doskonałych zdolności organizacyjnych oraz planowania pracy, elastyczności