asystent/-ka w dziale controllingu, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna badowska+48 603304706
numer referencyjny
/229/10/2020/KB - 66057

opis stanowiska

Masz wolne najbliższe 2 miesiące? Posiadasz doświadczenie w zakresie tworzenia zestawień w programie MS Excel i posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym? Jesteś osobą dokładną i rzetelną? Aplikuj!

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, pilnie poszukujemy osoby do wsparcia działu controllingu w okresie najbliższych 2 miesięcy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres ok. 2 miesięcy
  • pracę w firmie o dobrej i przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o profilu produkcyjnym

zadania

  • współpraca z działem księgowości w zakresie przygotowywania danych do raportów
  • pomoc w sporządzaniu raportów finansowych
  • tworzenie zestawień w programie MS Excel

oczekujemy

  • skrupulatności i dokładności
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz na okres 2 miesięcy
  • mile widziane osoby posiadające wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i programu MS Excel
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym