asystent/-ka w dziale transportu, węgierska górka

lokalizacja
węgierska górka, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/267/02/2019/KF - 56721

opis stanowiska

Interesujesz się tematyką logistyki? Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowej firmie? Mamy coś dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, płatny urlop wypoczynkowy)
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie w okresie od marca do października 2019
  • wynagrodzenie zasadnicze miesięczne wraz z premią
  • możliwość przystąpienia do programu Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, etc.)

zadania

  • bieżący kontakt z przewoźnikami
  • dbałość o dokumentację transportową
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • praca z programem SAP
  • bieżące wsparcie pracy działu transportu

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy o podobnym charakterze
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • zaawansowanej znajomości programu Excel (funkcje logiczne, tabele przestawne)
  • znajomości systemów wspierających zarządzanie (znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem)
  • komunikatywności, dokładności
  • dyspozycyjności do pracy w okresie od marca do października 2019