asystent /-ka zarządu z językiem niemieckim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/57/04/2019/AŁ - 57682

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV! Dla naszego klienta poszukujemy (Senior) Executive Support Specialist.

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie 6500 - 10 000 PLN brutto
  • szereg benefitów pozapłacowych (karta sportowa, karta medyczna, lunch karta)
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

zadania

  • zarządzanie kalendarzami, organizowanie podróży i przygotowywanie raportów wydatków
  • tworzenie i przygotowanie prezentacji
  • wsparcie administracyjne managementu
  • przygotowywanie raportów tygodniowych, miesięcznych lub kwartalnych
  • wsparcie podczas spotkań
  • koordynacja spotkań i organizacja podróży służbowych na całym świecie
  • kontrola faktur i wydatki
  • zarządzanie korespondencją
  • opracowywanie korespondencji w języku niemieckim i angielskim
  • przygotowanie spotkań biznesowych
  • organizacja imprez i warsztatów dla pracowników

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka niemieckiego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • wiedzy w zakresie działań wspierających kadrę dyrektorką
  • niezależności, samozapalności
  • znajomości MS Office

***Prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim.