asystent kontroli jakości dostaw, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693 470 490
numer referencyjny
/19/08/2019/MI - 59875

opis stanowiska

Szukasz pracy ? Masz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi ? Chcesz pracować we Wrocławiu na jedną zmianę ? Mamy dla Ciebie pracę w dużej międzynarodowej firmie z branży automotive w której będziesz mógł się rozwijać i spełniać zawodowo. Odpowiedzialny będziesz między innymi za: wykonywanie wszystkich koniecznych zadań w celu natychmiastowego wsparcia Value Stream’ów w zakresie problemów z jakością komponentów. Jak również za komunikację wewnętrzną w firmie oraz z dostawcami w przypadku problemów jakościowych z komponentami, używając systemu reklamacyjnego. Oraz za logistykę części w obszarach rison stocków, magazynów oraz linii montażowych.

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • dodatkowe benefity Randstad ( opieka medyczna, karta sportowa w atrakcyjnej cenie, zniżki na zakupy online),
  • darmowy parking dla pracowników,
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną szansą na przejęcie bezpośrednio przez firmę.

zadania

  • obsługa obszarów na części niezgodne oraz magazynu,
  • obsługa, konserwacja wózków widłowych i prowadzenie książki pojazdu,
  • dystrybucja części w przydzielonych obszarach produkcyjnych,
  • sprawdzanie kompletności dostaw części pobieranych z produkcji, magazynu i wysyłki,
  • podejmowanie działań odnośnie części reklamowanych na bazie informacji od dostawców,
  • kontrola nad obiegiem dokumentów magazynowych,
  • rozpoznawanie priorytetów (części pilne, opakowania klienta),
  • zarządzanie częściami odrzuconymi po sorcie,
  • gospodarka pustymi opakowaniami,
  • odsyłka części do dostawców wraz z przygotowaniem odpowiednich dokumentów,
  • wsparcie inżynierów jakości materiałów w codziennych zadaniach,
  • kontrola jakości części dostarczonych,
  • wykonywaniu pomiarów na częściach,

oczekujemy

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • znajomość systemu KANBAN,
  • pracy według procedury i instrukcje przypisane do stanowiska ,
  • znajomość dokumentacji i systemów zarządzania: IATF16949, ISO14001, OHSAS18001,
  • umiejętności obsługa MS Excel,
  • znajomość wybranych modułów SAP, PLM,