asystent laboratoryjny, kaźmierz

lokalizacja
kaźmierz, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

martyna stonawska+48 725233089
numer referencyjny
/350/11/2020/MS - 66711

opis stanowiska

Masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych i szukasz pracy od zaraz?

Nie czekaj, aplikuj! :)

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop),
  • dodatkowe benefity m.in. zniżki na zakupy, do restauracji, do kina; karta sportowa i prywatna opieka medyczna.

zadania

  • przygotowanie pracowni do prowadzenia badań,
  • przygotowanie podłoża mikrobiologicznego, rozcieńczalników i odczynników chemicznych,
  • prowadzenie zapisów z wykonanych prac,
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych,
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy, mycie szkła i urządzeń laboratoryjnych.

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu: obsługi urządzeń laboratoryjnych, zasad pracy w laboratorium, przygotowania odczynników do badań, podstawy analityki laboratoryjnej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowości do uczenia się,
  • umiejętności pracy w zespole, otwartości i samodzielności.