asystent logistyki, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata kuskowska+48 605333438
numer referencyjny
/450/05/2018/MM - 51561

opis stanowiska

Procter&Gamble to jedna z największych firm działających w branży FMCG, również dzięki współpracy z Agencją Randstad znajduje najlepszych kandydatów do wielu rozwojowych projektów rekrutacyjnych. Dołącz do szeregów naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w działach administracyjnych, HRowych, logistycznych i finansowych.

Poszukujemy osób, które świetnie komunikują się w języku angielskim oraz bardzo dobrze obsługują program Excel.

Jeśli nie boisz się wyzwań, nie czekaj i aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zdobycie niezapomnianych doświadczeń zawodowych
  • pracę na pełen etat
  • korzystne warunki zatrudnienia, to nie jest żart!
  • pakiet medyczny to już podstawa, a my wychodzimy o krok dalej: łatwy dostęp do całej platformy benefitowej; poznaj plusy pracy dla Randstad

zadania

  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy jak i również do arkuszy Excel
  • sprawdzanie poprawności danych
  • prowadzenie bazy
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiza danych
  • procesowanie zamówień w systemie
  • wykonywanie zadań dla zespołu, który wspomożesz - podejmiesz wyzwanie?

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego - poziom średnio-zaawansowany lub zaawansowany
  • doskonałej obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • otwartości i inicjatywy
  • gotowości do wykonywania zadań analitycznych w krótkim czasie