asystent projektanta instalacji elektroenergetycznych, kielce

lokalizacja
kielce, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Projektowanie
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
numer referencyjny
/118/04/2021/EC - 69394

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży elektroenergetycznej poszukujemy osoby na stanowisko asystenta projektanta, który ma już za sobą pierwsze doświadczenia w tym zakresie i chce rozwinąć swoją dalszą karierę zawodową w dziale projektowym.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premie za wykonane projekty
  • elastyczne godziny pracy (7/9 - 15/17)
  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych przy projektach dla rozpoznawalnych marek
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wdrożenie na stanowisko i wsparcie doświadczonych projektantów

zadania

  • aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentacji projektowej (wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie przyłączy i linii elektroenergetycznych SN i nN)
  • wykonywanie rysunków w programie typu CAD – projekty zagospodarowania terenu oraz schematy techniczne
  • kontakt telefoniczny i mailowy z instytucjami, urzędami, właścicielami nieruchomości, etc.
  • współpraca z zespołem projektowym

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (elektrotechnika, energetyka, telekomunikacja)
  • min. 6m doświadczenia w projektowaniu w branży elektroenergetycznej w zakresie linii SN i nN
  • znajomości prawa budowlanego
  • znajomości programu typu CAD
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • samodzielności, inicjatywy, terminowości