asystent ślusarza, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

renata śliwa+48 607407508
numer referencyjny
/581/02/2019/RŚ - 57022

opis stanowiska

Masz smykałkę do majsterkowania? Posiadasz znajomość rysunku technicznego? Chcesz zdobyć doświadczenie w prestiżowej firmie? To świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie pracę w dogodnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej. Praca dostępna od zaraz! Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści RUDA na numer 607 407 508.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • zdobycie doświadczenia w firmie wdrażającej nowoczesne technologie,
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • pracę pracę w systemie II zmianowym,
  • benefity - każdy znajdzie coś dla siebie: możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, wyrobienia karty Multisport oraz przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

zadania

  • montaż, skręcanie elementów przenośników rolkowych,
  • lutowanie,
  • wykorzystanie rysunku technicznego w praktyce,
  • obsługa elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka) praca z rysunkiem technicznym.

oczekujemy

  • chęci rozwijania swoich umiejętności
  • zaangażowania w pracy
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami (wiertarka, szlifierka)
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę - nie jest to wymóg konieczny.