asystent spedytora, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/91/10/2020/IP - 65940

opis stanowiska

Właśnie skończyłeś szkołę i masz już dość utrzymywania się za pieniądze rodziców?

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie w obszarze logistyki/spedycji?

Dla naszego Klienta, lidera z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT SPEDYTORA

Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • wynagrodzenie godzinowe
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę w godzinach 8:00-18:00 (po 8 godzin dziennie)
  • pracę w biurze zlokalizowanym ok 15 min pieszo od stacji PKP Grodzisk Mazowiecki
  • zatrudnienie w okresie listopad 2020-styczeń 2021, z możliwością dłuższej współpracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

zadania

  • wprowadzanie zleceń transportowych do systemu
  • wprowadzanie stawek transportowych do systemu
  • przygotowanie prostych raportów w Excel
  • prowadzenie dokumentacji transportowej
  • kontakt z przewoźnikami oraz klientami
  • wsparcie bieżącej pracy działu spedycji
  • obsługa zleceń kurierskich

oczekujemy

  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku
  • komunikatywności
  • motywacji do pracy