asystent techniczny w dziale rozwoju opakowań, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna pawlak+48 661352189
numer referencyjny
/310/03/2019/AP - 57340

opis stanowiska

Chcesz zdobyć niezwykle cenne doświadczenie? Masz zapał? Chęć do pracy? Oraz nie boisz się komunikować w języku angielskim?

To świetnie!

Mam ofertę, która może Cię zainteresować!

Nie czekaj ani chwili dłużej! Zapoznaj się z nią i zaaplikuj jeszcze dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy (z możliwością dalszej współpracy bezpośrednio u Klienta)
  • pracę w systemie jednozmianowym (8-16) od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne zarobki
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce, karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej
  • zdobycie ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie!

zadania

  • opracowywanie oraz uaktualnianie projektów – współpraca z zespołami projektowymi również z poza Polski
  • testowanie produktów, wykonywanie ich oceny oraz specyfikacji
  • tworzenie nowej dokumentacji, rysunków technicznych
  • stosowanie procedur wewnętrznych firmy w codziennej pracy
  • prace administracyjne związane z dokumentacją działu
  • wsparcie projektów i inżynierów z innych działów

oczekujemy

  • ukończyłeś lub kończysz szkołę wyższą (preferowane kierunki mechaniczne, techniczne, procesowe)
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim oraz pakietem Microsoft Office
  • znasz rysunek techniczny i potrafisz czytać dokumentację techniczną
  • jesteś sumienny i komunikatywny
  • potrafisz pracować nad kilkoma projektami jednocześnie