asystent techniczny, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

piotr kamiński+48 697101679
numer referencyjny
/522/07/2018/PK - 52966

opis stanowiska

Jeśli chcesz zdobyć fantastyczne doświadczenie w pracy inżynierskiej - aplikuj, nie zwlekaj!

Poszukujemy pracowników na stanowisko: asystent techniczny (dział rozwoju opakowań)

Lokalizacja: Łódź - Retkinia

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy (z możliwością dalszej współpracy bezpośrednio u Klienta)
  • atrakcyjne zarobki
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce oraz kartę multisport
  • dodatkową opiekę medyczną: LuxMed lub Medicover
  • wsparcie konsultanta na terenie zakładu
  • zdobycie ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie!

zadania

  • opracowywanie oraz uaktualnianie projektów – współpraca z zespołami projektowymi również z poza Polski
  • testowanie produktów, wykonywanie ich oceny oraz specyfikacji
  • tworzenie nowej dokumentacji, rysunków technicznych
  • stosowanie procedur wewnętrznych firmy w codziennej pracy
  • prace administracyjne związane z dokumentacją działu
  • wsparcie projektów i inżynierów z innych działów

oczekujemy

  • wykształcenie inżynierskie
  • płynnego posługiwania się językiem angielskim oraz pakietem Microsoft Office
  • znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • sumienności i kreatywności
  • umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie