asystent techniczny, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

żaneta rybka+48 603 304 901
numer referencyjny
/249/11/2018/ŻR - 57148

opis stanowiska

Jesteś technikiem, studentem lub absolwentem i szukasz ścieżki rozwoju?

Poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku?

Laboratorium i badania to kierunek zawodowy w którym chcesz podążać?

Damy Ci tą możliwość!

oferujemy

  • szansę na rozwój zawodowy u światowego lidera w branży oświetleniowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pole do wykazania własnej inicjatywy
  • udział w licznych badaniach produktu

zadania

  • zaplanowanie badań do wykonania, np. pomiary prądu lub temperatury barwowej, wykonanie badań wytrzymałościowych komponentów
  • wykonanie badań i raportowanie
  • wsparcie bieżących projektów, np. opis produktu i sposób badania, wsparcie przygotowania dokumentacji

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego: średniego, wyższego-w trakcie lub absolwent
  • preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, mechanika i pokrewne
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole
  • podstawowej wiedzy z zakresu badań

wyślij sms o treści "asystent" pod numer 603 304 901

lub aplikuj za pośrednictwem strony.